Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Język angielski Sylwia Wawrzyniak – O mnie

Dzień dobry!

Dziękuję, że jesteś. Nazywam się Sylwia Wawrzyniak i uczę języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

Jestem animatorką, instruktorką harcerską i nauczycielką języka angielskiego. Oprócz kwalifikacji do nauczania języka angielskiego, zdobyłam też uprawnienia do uczenia wiedzy o społeczeństwie i biologii, także w języku angielskim. Ukończyłam również studia pedagogiczne w zakresie pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej i pracy socjalnej i resocjalizacji.

W gimnazjum, w którym pracowałam, współtworzyłam dwujęzyczność i i byłam jedną z jej kreatorek. Organizowałam wyjazdy w formie obozów językowych dla młodzieży gimnazjalnej do Londynu. (2013, 2015), https://www.facebook.com/%C5%9Aladami-zaczarowanej-literatury-Londyn-2015-1448518612039003/ a także warsztaty językowe, konkursy, spotkania ze studentami z wielu krajów.

W 2002 roku uczestniczyłam w programie studenckim Work&Travel w USA, gdzie pracowałam i podróżowałam po Stanach Zjednoczonych.

W 2005 roku pracowałam w Birmingham, Cambridge i Norwich w Wielkiej Brytanii, gdzie opiekowałam się osobami niepełnosprawnymi.

Mam doświadczenie w uczeniu wiedzy o społeczeństwie i biologii w języku angielskim w klasach dwujęzycznych (poziom gimnazjum i liceum). Wszystkie lekcje przeprowadzałam na podstawie materiałów autentycznych, które dopasowywałam dla uczniów tworząc dla nich autorskie karty pracy i niepowtarzalne lekcje.

Razem z Anitą z https://www.facebook.com/chemia.leszno/ organizowałyśmy warsztaty językowe połączone z doświadczeniami przyrodniczymi dla dzieci.

Od wielu lat pracuję też indywidualnie lub w małych grupach ucząc języka angielskiego. W pracy cenię sobie wysoką jakość i indywidualne podejście do ucznia. Wykorzystuję materiały autentyczne, gry i różnorodne formy nauczania. Bardzo ważne jest, aby moi uczniowie i kursanci porozumiewali się po angielsku, dlatego konwersacje są ważnym elementem każdych zajęć.

Stale doskonalę swój warsztat biorąc udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach metodycznych, bo rozwój jest niezwykle ważny w każdej pracy zawodowej i w życiu.

Uczę stacjonarnie i online. Zapraszam do współpracy 🙂

Reklama
%d blogerów lubi to: